АвторизаціяОпитування

На Вашу думку чи оперативно та змістовно наповнюється на веб-сайті розділ «Новини», чи стає Вам ця інформація у нагоді?
 

Фотогалерея


Ікона Богородиці Одигітрії (XVII ст., село Суходоли Володимир-Волинського району).
Волинська ікона
Ікона Богородиці Одигітрії (XVII...

Інше
Історична Волинь

Міжнародна наукова конференція "Спадок Реформації: до 500-річчя 95 тез Мартіна Лютера та пам’яті Ю. О. Голубкіна (1941–2010) | Друк |
Новини - Нове
Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, Історичний факультет, Кафедра історії стародавнього світу та середніх віків, Філологічний факультет, Кафедра журналістики, Філософський факультет, Кафедра теоретичної і практичної філософії
Кафедра теорії культури та філософії науки, Євангелічно-лютеранська община «Святого Вознесіння» у м. Харкові, Міжнародна група «Примирення»
запрошуємо Вас узяти участь у
Міжнародній науковій конференції
Спадок Реформації:
до 500-річчя 95 тез Мартіна Лютера
та пам’яті Ю. О. Голубкіна (1941–2010)
Конференція відбудеться 20 листопада 2017 р. на історичному факультеті
Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.
Напрямки конференції:
- Історичні аспекти Реформації;
- Філософсько-богословські аспекти Реформації;
- Спадок Реформації у сучасному світі й Україні.
Офіційними мовами конференції є українська, російська, німецька, англійська.
За підсумками роботи конференції планується видання збірки статей і
матеріалів. Учасникам конференції буде надано сертифікат.
Заявки на участь у конференції просимо надсилати відповідно до наведеної
форми до 1 жовтня 2017 р. включно на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Контакти:
Оргкомітет конференції «Спадок Реформації»
Історичний факультет, кафедра історії стародавнього світу та середніх віків,
Харківський національний університету імені В. Н. Каразіна,
пл. Свободи 4, ауд. 5-52,
м. Харків, 61022, Україна
Контактні телефони:
(057) 707-53-37 – кафедра історії стародавнього світу та середніх віків
097-455-91-33 (моб.) – Домановський Андрій Миколайович
Оргкомітет
Заявка
на участь у міжнародній науковій конференції
«Спадок Реформації:
до 500-річчя 95 тез Мартіна Лютера
та пам’яті Ю. О. Голубкіна (1941–2010)»
(Харків, 20 листопада 2017 р.)
Відомості про учасника конфереції:
Прізвище:
Ім’я:
По батькові:
Країна:
Місце роботи, посада:
Контактний телефон, факс:
E-mail:
Назва доповіді:
Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, Історичний факультет, Кафедра історії стародавнього світу та середніх віків, Філологічний факультет, Кафедра журналістики, Філософський факультет, Кафедра теоретичної і практичної філософії, Кафедра теорії культури та філософії науки, Євангелічно-лютеранська община «Святого Вознесіння» у м. Харкові, Міжнародна група «Примирення»
запрошуємо Вас узяти участь у Міжнародній науковій конференції "Спадок Реформації:до 500-річчя 95 тез Мартіна Лютерата пам’яті Ю. О. Голубкіна (1941–2010)".

Конференція відбудеться 20 листопада 2017 р. на історичному факультеті Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Напрямки конференції:

- Історичні аспекти Реформації;
- Філософсько-богословські аспекти Реформації;
- Спадок Реформації у сучасному світі й Україні.
 
У Рівному влаштують День автентичного костюма | Друк |
Новини - Нове

  Таке свято відбудеться вже 3 вересня. Автори задуму  спочатку планують влаштувати День традиційного  автентичного костюма у Рівному, а потім започаткувати його й  на всеукраїнському рівні. І для цього є всі передумови,  переконані вони.

 Ініціює таке дійство громадська організація «Центр  дослідження і відродження Волині». Вже впродовж майже  десяти років тут займаються відновленням зразків  старовинного одягу. Так, майстриням, зокрема, вдалося  відродити легендарне полотно — серпанок. Його ткали з тонкої, майже прозорої, нитки з особливого льону. Раніше одяг із серпанку використовувався як весільне вбрання, яке також носили на великі свята, а ще в ньому виходили перший день на жнива. Загалом майстриням вдалося відродити майже три десятки старовинних костюмів. Вони також реконструювали декілька типів взуття і взялися за верхній одяг.

 
Пахайчук Н. Луцькі гроші, червона дичина, мер-єврей та інші факти, які ви не знали про Українську Революцію на Волині | Друк |
Новини - Нове

Луцькі музейники підготували приголомшливу виставку присвячену 100-річчю утворення Ценральної ради та початку Української Ревеолюції 1917–1921 років​.

Сто років минуло відтоді, як наша держава вперше стала самостійною. Цей період історії для багатьох українців залишається значною мірою невідомим. Ще менше ми знаємо місцеві контексти епохальних подій. Аби заповнити цю прогалину, радимо відвідати унікальну виставку «Волинь в Українській революції 1917–1921 років» у Волинському краєзнавчому музеї.
Луцькі музейники підготували приголомшливу виставку присвячену 100-річчю утворення Ценральної ради та початку Української Ревеолюції 1917–1921 років​.Сто років минуло відтоді, як наша держава вперше стала самостійною. Цей період історії для багатьох українців залишається значною мірою невідомим. Ще менше ми знаємо місцеві контексти епохальних подій. Аби заповнити цю прогалину, радимо відвідати унікальну виставку «Волинь в Українській революції 1917–1921 років» у Волинському краєзнавчому музеї.

 

 
Хранитель любомльської старовини ще 10 років тому всі колекції заповів державі | Друк |
Новини - Нове

title
Про цих людей кажуть, що вони живуть роботою. А як інакше, якщо головне захоплення життя — це і є робота? Таких закохано-захоплених пошуком і вивченням старовини, як директор Любомльського краєзнавчого музею Олександр Остапюк, ще пошукати. Далеко не кожен музейник купує експонати за власні гроші, передає свої колекції у державну установу та ціле літо золотить у храмі вівтар за два стародруки. Днями відомий краєзнавець відзначив 70-ліття. Досліднику минувшини є про що згадати і розповісти
 
Яцечко-Блаженко Т. У Єрусалимі створили 3D модель луцької синагоги | Друк |
Новини - Нове

У Єрусалимі створили 3D  модель луцької синагоги
В Центрі єврейського мистецтва при Єврейському університеті у Єрусалимі (Ізраїль) створили 3D модель луцької синагоги. Архітектурна будівля є кубічною спорудою із прибудованою, але конструктивно з'єднаною вежею. Архітектура є ренесансною.
У Єрусалимі створили 3D  модель луцької синагогиВ Центрі єврейського мистецтва при Єврейському університеті у Єрусалимі (Ізраїль) створили 3D модель луцької синагоги. Архітектурна будівля є кубічною спорудою із прибудованою, але конструктивно з'єднаною вежею. Архітектура є ренесансною.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 612