АвторизаціяОпитування

На Вашу думку чи оперативно та змістовно наповнюється на веб-сайті розділ «Новини», чи стає Вам ця інформація у нагоді?
 

Фотогалерея


Христос Пантократор
Волинська ікона
Христос Пантократор...Історична Волинь

Турійськ, селище | Друк |
Читальний зал - Історія, історичні науки
Турійщина заселялась у період пізнього палеоліту. Згодом тут, окрім східнослов’янських, з’явились і племена тюркського походження, про що свідчать пам’ятки старовини і топографічні назви деяких населених пунктів, як от: Дуліби, Туричани, Оса. Час заснування самого Турійська достеменно не відомий. Проте археологічні знахідки дають підстави твердити, що люди поселилися тут вже у VI-VII століттях. Як і на територіях ряду сіл, де були виявлені древні городища. А перша писемна згадка про містечко датується 1097 роком у несторівському літописі „Повість временних літ”.
 
Українське весільне вбрання Волинської губернії | Друк |
Читальний зал - Етнографія, фольклор


Volod_Volun_povit - ВОЛИНЬ ЗАХІДНА. Кінець XIX - початок XX ст. Весільне вбрання молодих колишнього Володимир-Волинського повіту Волинської губернії, тепер Володимир-Волинського району Волинської області

Автор реконструкції Т. В. Косміна,
Художник 3. О. Васіна
«Мистецтво», 1989 4223411

ВОЛИНЬ ЗАХІДНА. Кінець XIX - початок XX ст. Весільне вбрання молодих колишнього Володимир-Волинського повіту Волинської губернії, тепер Володимир-Волинського району Волинської області

 
Нові надходження книжок до РДОБ | Друк |
Новини - Нові книги Історичної Волині

Тищенко О. Здолбунів на Волині: Історичний вернісаж / О. Тищенко, Ю. Кірєєв. – Рівне: видавець Олег Зень, 2007. – 192 с.
Книга вміщує історичні відомості про м. Здолбунів Рівненської області від першої історичної згадки, датованої 1497 роком до встановлення окупаційного режиму 1941-1942 рр. До книги включено фотоілюстрації вулиць старого міста Здолбунова та його мешканців.

 

 
Конференція "Кременецький ліцей в контексті розвитку освіти, науки, культури на Волині першої третин | Друк |
Новини - Нове
У вересені 2008 р. у м. Кременець, Тернопільська області відбудеться  Міжнародна наукова конференція "Кременецький ліцей в контексті розвитку освіти, науки, культури на Волині першої третини ХХ ст."
 
Наукові засади збалансованого розвитку регіону | Друк |
Новини - Нове
У вересні 2008 року у м. Житомирі буде проходити Всеукраїнська науково-краєзнавча конференція "Наукові засади збалансованого розвитку регіону"
 
<< Початок < Попередня 601 602 603 604 605 606 607 608 609 Наступна > Кінець >>

Сторінка 603 з 609