АвторизаціяОпитування

На Вашу думку чи оперативно та змістовно наповнюється на веб-сайті розділ «Новини», чи стає Вам ця інформація у нагоді?
 

Фотогалерея


Фелінський Зиґмунт Щенсний (1822-1895)
Видатні діячі
Фелінський Зиґмунт Щенсний (1822...Історична Волинь

Міжнародна наукова історико-краєзнавча конференція «Минуле і сучасне Волині та Полісся. Любомль та Любомльщина в українській та європейській історії» | Друк |
Новини - Нове

Любомльська районна рада, Любомльська районна державна адміністрація, Любомльський краєзнавчий музей, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, Центр дослідів Волині при СНУ, Волинський краєзнавчий музей, Державний архів Волинської області, Волинська обласна організація Національної спілки краєзнавців України в жовтні 2017 року проводять Міжнародну наукову історико-краєзнавчу конференцію «Минуле і сучасне Волині та Полісся. Любомль та Любомльщина в українській та європейській історії», присвячену 730-ій річниці з часу першої відомої писемної згадки про м. Любомль та 810-ої річниці з часу писемної згадки про літописне м. Угровськ.

Пропонуються такі напрями роботи конференції:

-                     Любомльщина і Прибужжя в історіографії. Дослідники краю;

 
Міжнародна науково-практична конференція "Реформація та поширення протестантизму на Волині" | Друк |
Новини - Нове

Луцький національний технічний університет та Волинський обласний міжконфесійний оргкомітет з відзначення 500-річчя Реформаціїза підтримки та у співпраці з Волинською обласною державною адміністрацією, з Волинською обласною організацією НСКУ, Волинським краєзнавчим музеєм, Центром українсько-німецьких досліджень Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара, Інститутом культури та історії німців Північно-Східної Європи (Люнебург, ФРН), Ґеттінґенським дослідницьким центром (Ґеттінґен, ФРН), Історичним товариством «Волинь» (Вюрцбург, ФРН), Інститутом теології та історії (Бонн, ФРН)

планує проведення 19-20 жовтня 2017 року у м. Луцьку Міжнародної науково-практичної конференції «Реформація та поширення протестантизму на Волині», присвяченої 500-літтю Реформації.

 

Під час конференції пропонується обговорення таких аспектів теми:

– Реформація та її вплив на соціально-економічне, культурно-освітнє та церковно-релігійне життя України і Волині;

 
Другі студентські краєзнавчі читання «Протестантське літературне життя та музична освіта в Рівненському краї: постаті, курси, заклади» : памяті Сергія Бичковського | Друк |
Новини - Нове

Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека

 

Відділ акумуляції краєзнавчих документів та бібліографії

Науково-історичний відділ Рівненського обласного оргкомітету R - 500

 

запрошують 27 квітня 2017 року на Другі студентські краєзнавчі читання «Протестантське літературне життя та музична освіта в Рівненському краї: постаті, курси, заклади» : памяті Сергія Бичковського.

Сергій Бичковський (15.09.1913 (Золотіїв, Рівненщина) – 09.01.1998 (Пітерборо, Канада) вважається першим україномовним євангельським піснярем на Волині. С. Бичковський є автором понад 500 хорових творів, виданих у численних збірках (багато з них є самвидавом і надруковані за допомогою гектографу та літографу): «Джерело духовних пісень» (1933), «Зоря» (Варшава, 1936), «Пісні пробудження» (Варшава, 1941, доповнене видання 1943), «Мелодії скитальця» (Німеччина, 1947), «Рідна пісня на чужині» (Німеччина, 1948), «Нові пісні» (Торонто, 1953), тричастинний співаник «Пісні ласки»(Торонто, ?, 1969, 1977), співаник «Пісні спасених» (Львів, 1992), який є четвертою частиною видання «Пісні ласки». Як стверджує Ольга Зосим, кандидат мистецтвознавства, твори С. Бичковського продовжують традиції хорових концертів М. Березовського, Д. Бортнянського, А. Веделя. Більшість із творчої спадщини С. Бичковського написано на тексти з Псалтиря, але, на відміну від своїх попередників, С. Бичковський у своїх композиціях використовує повні псалтирні тексти, тоді як автори хорових концертів XVIII ст. найчастіше компонували текст із фрагментів різних псалмів.

Читання відбудуться в приміщенні Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки (вул. Короленка, 6, біля Лебединки).

Початок читань: 27.04.2015 р. об 11.00; реєстрація учасників – з 10.00.

 
Яцечко-Блаженко Т. Унікальні фото містечка Дубно 1930-х років | Друк |
Новини - Нове
Унікальні фото містечка Дубно  1930-х років
На сайті Американського географічного товариства віднайшли раніше неопубліковані фото містечка Дубно та його околиць, яке в 1930-роках було в складі Волинського воєводства. 
 
Перші студентські краєзнавчі читання «Передумови та причини зародження і розвитку протестантських громад в Рівненській області» | Друк |
Новини - Нове

Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека

Відділ акумуляції краєзнавчих документів та бібліографії

Науково-історичний відділ Рівненського обласного оргкомітету R – 500

Перші студентські краєзнавчі читання

«Передумови та причини зародження і розвитку протестантських громад в Рівненській області»

30 березня 2017 року м. Рівне, вул.  Короленка, 6 (Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека)

ПРОГРАМА ЧИТАНЬ

10.00 – 10.40 – Реєстрація

11.00 – 11.40 – Відкриття Перших читань

Музичний гурт 

ВІТАЛЬНЕ СЛОВО організаторів

Промська Олександра Леонідівна - заступник директора РОУНБ з наукової роботи та автоматизації, к. істор. наук

Третяк Олександр – ректор Рівненської  духовної семінарії та академії ХВЄ, магістр богослів’я

Музичний гурт 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 610