АвторизаціяОпитування

На Вашу думку чи оперативно та змістовно наповнюється на веб-сайті розділ «Новини», чи стає Вам ця інформація у нагоді?
 

Фотогалерея


Замок у Дубно – пам’ятка архітектури XV століття
Пам'ятки
Замок у Дубно – пам’ятка архітек...

Інше

Всеукраїнська наукова історико-краєзнавча конференція «Минуле і сучасне Волині та Полісся. Місто Володимир-Волинський та Прибужжя у світовій та українській історії. Успенський собор в історії міста Володимира-Волинського та України» | Друк |
Новини - Нове
Управління культури Волинської обласної державної адміністрації, Адміністрація Державного історико-культурного заповідника «Стародавній Володимир», Відділ культури і туризму виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, Волинський краєзнавчий музей, Володимир-Волинський історичний музей, Державний архів Волинської області, Волинська обласна організація Національної спілки краєзнавців України, Волинська обласна редколегія тому «Звід пам'яток історії та культури України. Волинська область» в жовтні 2015 року проводять Всеукраїнську наукову історико-краєзнавчу конференцію «Минуле і сучасне Волині та Полісся. Місто Володимир-Волинський та Прибужжя у світовій та українській історії. Успенський собор в історії міста Володимира-Волинського та України».
Пропонуються такі напрями роботи конференції:
 • Володимир-Волинський та Прибужжя в історії України та Волині.
 • Історичні постаті та дослідники міста Володимира-Волинського та Прибужжя.
 • Історія міського самоврядування (на прикладі м. Володимира-Волинського).
 • Пам’ятки і пам’ятні місця історії, культури та природи Володимир-Волинщини.
 • Релігія та церква в історії та сучасності Володимира-Волинського.
 • Традиційно-побутова культура і повсякдення Володимира-Волинського та Прибужжя.
 • Володимир-Волинський як центр прикордонної україно-польської та європейської інтеграції.
 • Володимир-Волинський у воєнній історії краю.
 • Загальні проблеми історичного краєзнавства і волинезнавства.
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі конференції
Планується видати збірник матеріалів конференції. Матеріали приймаються до 1 вересня 2015 року із врахуванням наступних вимог:
 1. Обсяг роботи 6-10 сторінок тексту, набрано в редакторі Word (шрифт Times New Roman, 12 кегль, міжрядковий інтервал 1,5. Поля: зліва – 2,5 см, справа – 2 см, зверху – 2 см, знизу – 2 см. Оформлення списку літератури та джерел – 12 кегль, інтервал – 1).
 2. Посилання на джерела та літературу в тексті у квадратних дужках, наприклад [1, 12] відповідно до списку використаних джерел та літератури (Джерела та література), що розміщується за абеткою наприкінці тексту.
 3. Ілюстрації в електронному варіанті в форматі TIF (300 dpi) або JPEG з підписами до них.
 4. Роботи подаються в роздрукованому і електронному вигляді (CD-диск). Можна надсилати на електронну адресу музею: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 5. Роздрукований паперовий варіант доповідей повинен бути підписаний автором з правого боку. Відомості про автора подаються на окремому аркуші (домашня адреса, індекс міста. телефон, місце роботи або навчання, вчене звання, науковий ступінь, посада).
Автори відповідають за повноту висвітлення досліджуваних питань, системність викладу, достовірність наведених  фактів, посилання на джерела, написання власних імен, географічних назв тощо. Статті друкуються в авторській редакції.
Оргкомітет залишає за собою право на відбір матеріалів для друкування згідно запропонованої теми.
Повідомлення про включення матеріалів до програми конференції, її конкретні терміни, запрошення на конференцію кожному автору буде надіслано додатково.
Матеріали доповідей прохання надсилати не пізніше вказаного терміну за адресою:
43005 м. Луцьк, вул. Шопена, 20, Волинський краєзнавчий музей.
Оргкомітет конференції
Телефон для довідок: (0332)24-25-91. Тел./факс: (03322) 4-25-91.
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Оргкомітет конференції