АвторизаціяОпитування

На Вашу думку чи оперативно та змістовно наповнюється на веб-сайті розділ «Новини», чи стає Вам ця інформація у нагоді?
 

Фотогалерея


Головна вулиця міста. 1917 рік
Пам'ятки. Рівне
Головна вулиця міста. 1917 рік...

Інше

Місто Горохів відзначило 775 річницю з часу заснування | Друк |
Новини - Нове
Одне з найдревніших міст Волині, Горохів, відзначило 775 річницю з часу свого заснування. Цього року святкували без гучних гулянь, зважаючи на напружену ситуацію на сході країни. Відтак, більшість заходів були спрямовані на збір коштів для допомоги бійцям в зоні АТО.
Уже вдруге у Горохові відбувся обласний фестиваль «Струни душі». Більше 70-ти учасників зі всієї Волині демонстрували свою творчість просто неба. Фестиваль особливий тим, що об’єднав людей з обмеженими фізичними можливостями. У центрі міста народні майстри організували ярмарок і виставку виробів декоративного мистецтва. Багато жителів міста прийшли у національному вбранні, адже цього дня українці відзначали і свято вишиванки.
Подбали і про найменших мешканців міста. Для них організували конкурс дитячих малюнків на асфальті. Символічно, що перемогу у конкурсі малюнків на асфальті здобула біженка з Луганська Вероніка.
Святкові заходи у Горохові продовжилися велопробігом, участь у якому взяли майже півсотні горохівчан. Завершились урочисті заходи концертом за участю місцевих виконавців і гостей з обласного центру.
http://voltv.com.ua/