АвторизаціяОпитування

На Вашу думку чи оперативно та змістовно наповнюється на веб-сайті розділ «Новини», чи стає Вам ця інформація у нагоді?
 

Фотогалерея


Польська карта 1922 року видання
Мапи Волині
Польська карта 1922 року видання...

Інше

Відбулася конференція „Минуле і сучасне Волині та Полісся. Сереховичі та Старовижівщина у світовій та українській історії” | Друк |
Новини - Нове
Волинський краєзнавчий музей, Волинська обласна організація Національної спілки краєзнавців України та ін. 20 травня 2015 року провели в смт. Стара Вижівка та с. Сереховичі 53 Всеукраїнську наукову історико-краєзнавчу конференцію „Минуле і сучасне Волині та Полісся. Сереховичі та Старовижівщина у світовій та українській історії” (програма тут), присвячену 24-ій річниці Незалежності України.
На конференції прозвучали доповіді та повідомлення, присвячені дослідженням історії та культурі Старовижівщини та Волинського Полісся в контексті української та світової історії. Були оприлюднені матеріали досліджень науковців, краєзнавців, музейних, архівних та освітніх працівників Волині з археології, історії, культури та природи с. Сереховичі, Старовижівщини та Волинського Полісся, а також із загальних питань волинезнавства та краєзнавчої освіти. Учасники конференції ознайомилися із пам’ятками села.