АвторизаціяОпитування

На Вашу думку чи оперативно та змістовно наповнюється на веб-сайті розділ «Новини», чи стає Вам ця інформація у нагоді?
 

Фотогалерея


Іоанно-Зачатівська (Заготієвська) церква с. Тишковичі Іваничівський район Волинська обл.
Пам'ятки
Іоанно-Зачатівська (Заготієвська...

Інше

Відбулася XI наукова конференція «Любартівські читання» | Друк |
Новини - Нове
22 травня 2015 року у приміщенні Адміністрації Державного історико-культурного заповідника у місті Луцьку відбулася XI наукова конференція «Любартівські читання», присвячена 930-й річниці першої згадки про місто Луцьк та 30-й річниці створення Державного історико-культурного заповідника у місті Луцьку. У конференції взяли участь науковці з Києва, Львова, Рівного, Острога та Луцька.
Начальник управління культури Волинської обласної державної адміністрації Валерій Дмитрук привітав присутніх із початком роботи конференції та вручив грамоти Міністерства культури України заступнику начальника – начальнику відділу охорони культурної спадщини управління культури Волинської обласної державної адміністрації Віталію Стрільчуку та директору Адміністрації  Державного історико-культурного заповідника у місті Луцьку Павлу Рудецькому.
Тематикою конференції були наукові дослідження міста Луцька та Великої Волині у галузі історії, археології, архітектури, міжконфесійних та суспільних відносин, а також повсякденного життя. В ході роботи наукової конференції відбулась презентація збірника “Українське повсякдення ранньомодерної доби. Волинь XVI ст.” та книги Юрія Диби «Батьківщина святого Володимира: Волинська земля у подіях X століття».
За матеріалами конференції видано науково-інформаційний збірник праць конференції «Старий Луцьк. Випуск XI. Матеріали XI наукова конференція «Любартівські читання». Збірник розрахований на науковців, студентів і всіх небайдужих до історії міста і краю.