АвторизаціяОпитування

На Вашу думку чи оперативно та змістовно наповнюється на веб-сайті розділ «Новини», чи стає Вам ця інформація у нагоді?
 

Фотогалерея


Преображенський собор, 1874 р. Майдан Перемоги, 12/14 м. Житомир
Пам'ятки. Житомир
Преображенський собор, 1874 р. М...

Інше

Зруйнований будинок Наталії Ужвій: в облраді просять покарати винних | Друк |
Новини - Нове
Прокуратуру області просять притягну до відповідальності винних, хто віддав і зруйнував пам’ятку архітектури у Любомлі – будинок, де народилася відома акторка театру і кіно Наталія Ужвій.
Про це йшлося під час засідання 34 сесії обласної ради сьогодні, 28-го травня.
Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що на Волині зруйнували історичну будівлю, яку «випадково» віддали у приватні руки.
Депутат обласної ради Валентина Блінова повідомила, що у будинку акторки хотіли зробити музей, втім, місцева влада виставила його на аукціон, а новий власник зруйнував будівлю.
«Мій запит до прокурора області. Мені повідомили працівники Любомильського краєзнавчого музею, що після продажу будинку його розібрали. А було так, що пропонували владі викупити цей будинок, але вони сказали, що немає грошей й виставили будинок на аукціон. Тепер будинку немає. Прошу притягнути винних до відповідальності, бо це ганьба, коли влада торгує культурними пам’ятками», - наголосила депутат.
Більшість депутатів підтримали її звернення.
Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло про те, що будинок і територія садиби, як пам’ятка історії місцевого значення, - охоронний об’єкт № 789, який охороняється державою.