АвторизаціяОпитування

На Вашу думку чи оперативно та змістовно наповнюється на веб-сайті розділ «Новини», чи стає Вам ця інформація у нагоді?
 

Фотогалерея


Свято-Успенський собор XII ст., м. Володимир-Волинський Волинської обл.
Пам'ятки
Свято-Успенський собор XII ст., ...

Інше

42 художники намалювали Рівне | Друк |
Новини - Нове
Їх роботи увійшли до художнього альбому «Рівне в мистецтві художників 18-21 століть», презентація якого відбулася у святковій залі «Волинський іконопис» Рівненського обласного краєзнавчого музею. Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради.
Заслужений художник Міжнародної федерації фотомистецтва Олександр Харват і завідувач художнього відділу музею Віктор Луц розповіли про підготовку альбому, подякували усім тим, хто допоміг у його виданні.
– Альбом являє собою першу спробу показати за допомогою творів живопису й графіки, як змінювались місто та світогляд митців у різні часи. Ілюстрації 42 художників яскраво демонструють, як кожне покоління майстрів вело свою неповторну образотворчу розповідь про сучасне місто Рівне. Водночас, ця добірка живописних робіт має стати стимулом для митців, щоб вони й у подальшому фіксували на своїх полотнах різні куточки міста для прийдешніх поколінь, – розповіли у комунальному закладі «Рівненський обласний краєзнавчий музей» Рівненської обласної ради.
Довоєнне Рівне очима невідомого художника. Фото картини прес-служби Рівненської обласної ради
Під час презентації діяла виставка робіт деяких художників, репродукції чиїх картин відтворені в альбомі. На завершення презентації власники сертифікатів отримали альбоми.