АвторизаціяОпитування

На Вашу думку чи оперативно та змістовно наповнюється на веб-сайті розділ «Новини», чи стає Вам ця інформація у нагоді?
 

Фотогалерея


Піч у житлі ХІ ст. з Гнідавської Гірки поблизу міста Луцька Волинської області
Пам'ятки
Піч у житлі ХІ ст. з Гнідавської...

Інше

Волинь туристична: коротка історія Луцька | Друк |
Новини - Нове
Розташування Луцька на перетині торговельних шляхів визначило його роль у житті й місце на суспільно-політичній мапі України. Місто «на луках» стало по-справжньому своїм для литовських князів Любарта і Вітовта. Їм і завдячуємо появі у 14-15 ст. Луцького замку, який донині є візитівкою обласного центру Волині.
Луцьк пережив усе: загарбницькі навали, великі пожежі, середньовічні й НКВДистські страти, палкі історії кохання й зради, знищення і відновлення. «Місто завжди було мультикультурним. Тут не жили суто українці чи суто литовці, – розповіла в інтерв’ю для «Громадського.Волинь»менеджер з туризму Центру туристичної інформації та послуг Луцької міської ради Анастасія Олексюк, – Тут проживали представники багатьох національностей – євреї, вірмени, караїми. І, що цікаво, всі вони жили мирно. Цей факт теж вирізняє Луцьк серед інших середньовічних міст».
Як виглядає наше місто зараз, чи є тут цікавинки, заради яких варто приїхати, – дивіться у нашому сюжеті.
«Громадське.Волинь» розпочинає виготовлення циклу сюжетів «Волинь туристична». Ми хочемо показати, куди на Волині можна поїхати відпочити, дізнатися щось нове, пізнати волинську землю абсолютно з іншого боку, відкрити закрите. Тож, ми очікуємо на підтримку наших читачів.
Якщо у вас є пропозиції щодо того, які місцини з Волині можна відзняти, або ви маєте цікаві відео, якими готові поділитися із нами, пишіть нам на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або дзвоніть – (063) 358 31 52