АвторизаціяОпитування

На Вашу думку чи оперативно та змістовно наповнюється на веб-сайті розділ «Новини», чи стає Вам ця інформація у нагоді?
 

Фотогалерея


Доленга-Ходаковський Зоріан (1784-1825)
Видатні діячі
Доленга-Ходаковський Зоріан (178...

Інше

Директор волинської школи написав книгу про монастир | Друк |
Новини - Нове
Директор школи села Бузаки, що в Камінь-Каширському районі, написав книгу про історію Свято-Стрітенського Михнівського жіночого монастиря. Книга отримала назву «Два монастирі одного села» та присвячена розвитку чернечого життя у Михнівці від заснування поліської святині до сьогодення.
Майже на 70 сторінках праці її автор, Володимир Хмелик, поставив за мету створити цілісну картину виникнення, діяльності та занепаду Свято-Стрітенського Михнівського чоловічого монастиря і відродження на тому ж місці жіночого.
«Якось раніше почув, що у Михнівці діяв монастир, зацікавився та почав збирати інформацію, яка згодом перетворилася на курсову роботу, потім – у дипломну і, власне, у книгу», - говорить Володимир.
У книзі узагальнені матеріали про діяльність місцевої іконописної школи. Хронологічні рамки роботи охоплюють період від першої писемної згадки (1635 рік) до сьогодення.
Результати дослідження можуть використовувати для вивчення історії Волині студенти та учні шкіл, краєзнавці та історики для детальнішого з’ясування історичних процесів на Волині, вчителі шкіл під час викладання теми «Історія рідного краю», - переконаний автор.
Книга існує в електронному варіанті та доступна в інтернеті. З дозволу автора завантажити її можливо за посиланням: «Два монастирі одного села».
Сучасний вигляд монастиря