АвторизаціяОпитування

На Вашу думку чи оперативно та змістовно наповнюється на веб-сайті розділ «Новини», чи стає Вам ця інформація у нагоді?
 

Фотогалерея


Казимірчак-Полонська Олена Іванівна (1902-1992)
Видатні діячі
Казимірчак-Полонська Олена Івані...

Інше

Інтернет "підірвали" незвичні ілюстрації луцького замку | Друк |
Новини - Нове

Днями інтернет-простір Волині підірвали фото робіт польського художника Збигнева Шчепанека, виконані аквареллю. На них зображені як збережені, так і вже неіснуючі замки України та інших країн, які колись входили до території Речі Посполитої. Зокрема, є два малюнки замку Любарта.

І хоча роботи датуються 2008-м роком, до нашого медіа-простору світлини дійшли тільки зараз. Ще у 2008-му році вийшов четвертий альбом Збігнєва Шчепанека з авторськими акварелями. У ньому зібрані найвідоміші замки на Кресах. В альбомі знаходяться описи та ілюстрації 59 твердинь 44 з України, 7 з Литви, 7 з Білорусі та 1 зі Словаччини.

Близько 40% - авторські реконструкції об'єктів, решта 60% - фіксують поточний стан пам'ятників. Образ деяких укріплень був реконструйований вперше і тому окремі реконструкції можна вважати унікальними у своєму роді.

 

Інтернет "підірвали" незвичні ілюстрації луцького замку [Електронний ресурс]. - Джерело доступу: http://volyn.tabloyid.com/layf/internet-pidirvaly-nezvychni-ilyustraciyi-luckogo-zamku. - Заголовок з екрану

 

 

Луцький замок

Верхній замок в Луцьку

Також у збірці є акварельні малюнки Олицького замку:


Замок в Олиці

Замки Великої Волині теж потрапили у збірку художника:


Клевань