АвторизаціяОпитування

На Вашу думку чи оперативно та змістовно наповнюється на веб-сайті розділ «Новини», чи стає Вам ця інформація у нагоді?
 

Фотогалерея


Хворостецький Іван (1888-1958)
Видатні діячі
Хворостецький Іван (1888-1958)...

Інше

На Рівненщині назвуть імена 100 видатних острожан | Друк |
Новини - Нове

У 2016 році відзначатиметься 100-річчя історичного музею в Острозі і 35-річчя створення на його основі історико-культурного заповідника – спадкоємця пам’яток охоронної і науково-просвітницької діяльності Братства імені князів Острозьких.

З цієї нагоди комунальний заклад «Державний історико-культурний заповідник м. Острога» Рівненської обласної ради та газета «Замкова гора» зініціювали проведення акції «100 видатних острожан». 

У кожному номері газети "Замкова гора" буде публікуватися вирізний бланк, у який можна внести 5 кандидатур. " Закликаємо вказувати імена тих острожан, які народилися, навчалися, працювали, провадили активну громадську, просвітительську діяльність та тривалий час проживали в Острозі, або в сучасних межах Острозького району, та вже відійшли у вічність. Проміжний результат акції буде оприлюднено 7 червня до Дня міста. А імена 100 видатних острожан назвуть 24 серпня", - повідомив заступник директора комунального закладу «Державний історико-культурний заповідник м. Острога» Рівненської обласної ради Микола Манько.

Саме завдяки Братству напередодні Першої світової війни на народні пожертви було здійснено реставрацію унікальної пам’ятки замкової архітектури XIV ст. – Вежи Мурованої в Острозі. У її приміщеннях, 24 серпня 1916 року, у день пам’яті князя Федора Острозького – покровителя Братства імені князів Острозьких, відбулося відкриття історичного музею.