АвторизаціяОпитування

На Вашу думку чи оперативно та змістовно наповнюється на веб-сайті розділ «Новини», чи стає Вам ця інформація у нагоді?
 

Фотогалерея


Різдво Марії. с. Новоселиця, Любольський р-н, Волинська обл. 1-а половина ХVІІІ ст.
Волинська ікона
Різдво Марії. с. Новоселиця, Люб...

Інше

X полонійні зустрічі з новітньою історією | Друк |
Новини - Нове

Polonijne spotkania 2016

Триває прийом заявок на X Полонійні зустрічі з новітньою історією. Цього року конференція відбудеться 3–15 липня поблизу Варшави. Захід організовує Бюро громадської освіти Інституту національної пам’яті в рамках власної полонійної програми.

До участі в X Полонійних зустрічах з новітньою історією запрошуємо виключно вчителів-практиків та аніматорів освіти – осіб, що викладають історію Польщі та польську мову в польських школах, класах, парафіяльних класах або інших польських освітніх установах за межами країни.

Мета курсу полягає, передусім, у методологічній та інформаційній підтримці викладання новітньої історії за межами Польщі. Під час конференції учасники не лише прослухають лекції, а й візьмуть участь у семінарах. Лекції зосереджуватимуться на тематиці, пов’язаній із історією Польщі 1918–1989 рр. Особливу увагу буде присвячено Другій світовій війні та феномену Польської підпільної держави, німецьким та радянським репресіям щодо польських громадян, а також Волинській трагедії. Відбудеться обговорювання незалежницького підпілля до 1944 р. і боротьби католицької церкви з комуністичною системою та цензурою в Польській Народній Республіці. Теоретичні заняття супроводжуватимуть семінари, зокрема, присвячені використанню оксфордських дебатів для обговорення тем, що порушувалися на лекціях, та історичних настільних ігор.

Запрошуємо також молодих вчителів, що здобувають досвід у викладанні новітньої історії. Під час відбору учасників звертатимемо увагу на опис сценарію занять, пов’язаних із роботою в місці пам’яті.

Детальну програму курсу буде розміщено до кінця березня на сторінці: http://pamiec.pl/pa/edukacja/projekty-edukacyjne/ogolnopolskie/program-polonijny.

Курс безкоштовний, організатори забезпечують учасникам харчуванням та проживанням у багатомісних кімнатах туристичного типу. Кількість місць обмежено.

Заповнені від руки та підписані заявки з описом освітньої діяльності (затвердженим керівником) потрібно надіслати до 15 квітня 2016 р. електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Список осіб, відібраних для участі в конференції, буде оприлюднено до кінця квітня 2016 р.

Інформацію про X Полонійні зустрічі з новітньою історією надає їхній керівник Ольга Тумінська (тел. +48 22 5818818; e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).

Бланк заявки можна завантажити за посиланням: http://pamiec.pl/pa/edukacja/projekty-edukacyjne/ogolnopolskie/program-polonijny/15863,Rozpoczynamy-nabor-na-konferencje-X-Polonijne-Spotkania-z-Historia-Najnowsza.html,Rozpoczynamy-nabor-na-konferencje-X-Polonijne-Spotkania-z-Historia-Najnowsza.html