АвторизаціяОпитування

На Вашу думку чи оперативно та змістовно наповнюється на веб-сайті розділ «Новини», чи стає Вам ця інформація у нагоді?
 

Фотогалерея


Magni Ducatus Lithuaniae Caeterarumque Regionum Illi Adjacentium . . . Anno 1613 (I) Hessel Gerittzs / Willem Blaeu (Amsterdam, 1613, 1640)
Мапи Волині
Magni Ducatus Lithuaniae Caetera...

Інше

«Лицарство в Україні. Історія та сучасний контекст»: науково-практична конференція, 19 серпня 2016 року | Друк |
Новини - Нове

Вишнівецькій відділ Національного заповідника «Замки Тернопілля» запрошує Вас взяти участь у роботі науково-практичної конференції «ЛИЦАРСТВО В УКРАЇНІ. ІСТОРІЯ ТА СУЧАСНИЙ КОНТЕКСТ».

Дата та місце проведення конференції: 19 серпня 2016 р. Національний заповідник «Замки Тернопілля», вул. Замкова, 5, смт Вишнівець, Збаразький р-н, Тернопільська обл.

Тематичні напрями роботи конференції:

– лицарство, мистецтво війни та миру;

– козацтво в боротьбі за права та свободи українського народу;

– особистості, меморіальні місця та пам’ятки, пов’язані зі славетними подіями національної історії;

– героїка в усній народній творчості, літературі, мистецтві;

– воїни АТО в сучасній публіцистиці;

– музеї та заповідники як осередки патріотичного виховання.

До початку роботи конференції планується видання збірника матеріалів конференції.

 

Оргкомітет приймає до 1 липня 2016 р. заявки установленої форми (http://volyn-museum.com.ua/board/konferenciji/informacijnij_list_konferenciji_licarstvo_v_ukrajini_istorija_ta_suchasnij_kontekst/1-1-0-412) на участь у роботі конференції та тексти статей за темою власних наукових досліджень обсягом до 0,5 авт. арк. (20 тис. знаків з пробілами або 6 сторінок формату А 4) в роздрукованому або електронному вигляді: – текст: 14 кегль, гарнітура Times New Roman, інтервал 1; – індекси посилань по тексту позначаються у квадратних дужках звичайними цифрами (напр.: [1, с.8], [2, арк. 1 зв.]), де перша цифра – номер джерела в списку, друга – сторінка (сторінки) або аркуш (аркуші); – загальний список використаних джерел подається наприкінці тексту (кегль 12, інтервал 1), оформлюється відповідно до вимог ДАК МОН України до матеріалів для друку у фахових виданнях; джерела нумеруються відповідно до черговості їх використання у тексті; у архівних джерелах пошуковий шифр вказується через кому (напр.: ЦДІАК України, ф. 225, оп. 4, спр.10, 12 арк.); – графіка (ілюстрації, діаграми, схеми тощо) окремим файлом кожна у форматі *.jpg або *.tiff, розміром не менше 10 х 15 см, де 10 см базова (менша) сторона, інша сторона – за пропорціями. Підписи до ілюстрацій надаються окремим списком наприкінці тексту статті. Оргкомітет залишає за собою право відбору статей для включення їх до збірника» та до програми конференції виключно виходячи з тематики.

Можлива участь у роботі конференції без публікації матеріалів – за заявленою темою доповіді чи повідомлення. Розмір видавничого внеску дорівнюватиме собівартості друку одного примірника збірника, про який буде повідомлено додатково у персональному запрошенні на конференцію.

Заявки та статті приймаються за адресою: Вишнівецький відділ Національного заповідника «Замки Тернопілля», вул.Замкова, 5, смт Вишнівець, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47313 або на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ; тел. (03550) 3-16-26, моб. тел. (096)3380057 Шиян Любов Миколаївна. Запрошення на конференцію буде надіслано додатково. Проїзд, проживання та харчування за рахунок сторони, що їх відряджає, або за власний рахунок учасників конференції.