АвторизаціяОпитування

На Вашу думку чи оперативно та змістовно наповнюється на веб-сайті розділ «Новини», чи стає Вам ця інформація у нагоді?
 

Фотогалерея


Рейн Георгій Єрмолаєвич (1854-1942)
Видатні діячі
Рейн Георгій Єрмолаєвич (1854-19...

Інше

Науково-практична конференція Любартівські читання (присвячена 400-й річниці будівництва Кафедрального костелу Святих Апостолів Петра і Павла), 27 травня 2016 р. | Друк |
Новини - Нове

Адміністрація Державного історико-культурного заповідника  у місті Луцьку 
Науково-практична конференція 
Любартівські читання (присвячена 400-й річниці будівництва Кафедрального костелу Святих Апостолів Петра і Павла) 27 травня 2016 р. 

До початку роботи конференції планується видати збірку наукових праць. Для складання програми засідань просимо на вказану електронну адресу повідомити тему Вашого виступу та надіслати матеріали до 15 квітня 2016 р., про особисту участь в роботі конференції – до 15 травня 2016 року. 
У науковому збірнику буде виділено наступні напрямки з досліджень Луцька та Волині: 
Історія, Археологія, Архітектура, Повідомлення. 

Вимоги до оформлення матеріалів: 
Доповідь виконана в текстовому процесорі Word (не нижче версії 7.0) з розширенням *.doc або *.rtf; гарнітура Times New Roman, кегль 14, інтервал 1, 5, поля: верхнє і нижнє - 2см, ліве – 3см, праве – 1,5см. обсягом до половини друкованого аркуша, набраних на комп'ютері; 
Ö літературу і джерела слід наводити у квадратних дужках з їх наскрізною нумерацією після тексту статті (напр.: [3, 25], де перша цифра – номер джерела в списку; друга – сторінка. 
графіка (ілюстрації, графіки, схеми) окремим файлом кожна, на тому ж або окремому носії; розширення не менше 300 dpi, формат *.TIFF. Кожна ілюстрація має бути обов’язково підписана та позначена в тексті. 
у правому верхньому куті перед заголовком матеріалу вказати повністю ім’я, прізвище, посаду і місце роботи, науковий ступінь, вчене звання. 
Окремим абзацом після тексту матеріалів просимо надати інформацію про автора (авторів): вказати повністю ім’я, прізвище, посаду і місце роботи, науковий ступінь, вчене звання та контактні дані. 
Нумерацію сторінок не ставити !!! 

Увага! 
Оргкомітет просить неухильно дотримуватись вказаних вимог і строків подачі матеріалів для уникнення неузгодженостей при друці наукових праць. 

Конференція відбудеться 27 травня 2016 р. в приміщенні Адміністрації Державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку (м. Луцьк, вул. Драгоманова, 23) 
Початок роботи конференції: 27.05.2015 – о 10 год., реєстрація з 9 год. 
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Оргкомітет