АвторизаціяОпитування

На Вашу думку чи оперативно та змістовно наповнюється на веб-сайті розділ «Новини», чи стає Вам ця інформація у нагоді?
 

Фотогалерея


Воскресенський собор. 1909 рік
Пам'ятки. Рівне
Воскресенський собор. 1909 рік...

Інше

Бобак О. Час відкривати істину. Родовід Олександра Цинкаловського - патріарха волинського краєзнавства : Художньо-біографічна оповідь | Друк |
Новини - Нові книги Історичної Волині

Бобак О. Час відкривати істину. Родовід Олександра Цинкаловського - патріарха волинського краєзнавства : Художньо-біографічна оповідь / О. Бобак. - Луцьк : Вол. обл. друкарня, 2008. - 111 с.
Багато визначних постатей, які творили історію, кануло в її сутінках і лише сьогодення дає можливість пролити хоча б трохи світла на непізнане в її літописі.

"Час відкривати істину" - одна із розвідок краєзнавця О. Бобака, яка висвітлює значимість наукового доробку Олександра Цинкаловського як в краєзнавстві волинського краю, так і України загалом. Це є перше видання, яке дає можливість ознайомитися науковцям й широкому загалу читачів з біографією та родоводом визначного вченого, історика, археолога, етнографа.
У повісті також розповідається про цікаві постаті, з якими доводилося спілкуватися і зустрічатися О. Цинкаловському у різні періоди його життя. Частина повісті присвячена нащадкам, які зберігають сьогодні традиції славетного роду.
Заслуговує на увагу фото з родинного архіву Цинкаловських, більшість з яких публікуються вперше.
Розрахована на істориків, краєзнавців, усіх тих, кому не байдужі звитяжна історія нашого краю та долі людей, які її творили. 

.