АвторизаціяОпитування

На Вашу думку чи оперативно та змістовно наповнюється на веб-сайті розділ «Новини», чи стає Вам ця інформація у нагоді?
 

Фотогалерея


Угрупування військ на Східноєвропейському (російському) фронті до квітня 1916 р.
Мапи Волині
Угрупування військ на Східноєвро...

Інше

Виткалов В.Г. Берестецька битва 1651 року мовою документів : за матеріалами наукової спадщини І. К. Свєшнікова : Хрестоматія | Друк |
Новини - Нові книги Історичної Волині
У представленій роботі здійснено спробу відтворити підготовку та хід Берестецької битви 1651 року як визначної події національно-визвольної війни (1648 - 1657 рр.) під проводом Б. Хмельницького за допомогою численних архівних документів, зокрема листування польської та української керівної верхівки, приватних і урядових осіб, зізнань полонених, а також розглянути зазначену подію на підставі наявних історичних джерел - щоденників, літописів, спогадів, записок тощо, праць істориків-сучасників битви і прослідкувати відгомін подій, пов'язаних із Берестечком в історіографії XVIII - XX століть, зразках народної творчості, іконографічних джерелах та археологічних знахідках.
Значна частина матеріалу вперше у такому контексті вводиться до наукового обігу.
для викладачів історії, народознавства, краєзнавства, зарубіжної і української культури; учнів і студентів середніх, спеціальних і вищих навчальних закладів та усіх тих, хто цікавиться вітчизняною історією.
Виткалов В.Г. Берестецька битва 1651 року мовою документів : за матеріалами наукової спадщини І. К. Свєшнікова : Хрестоматія : навч. посібник для студ. вищ. та серед. спец. навч. закладів / В. Г. Виткалов, Т. О. Пономарьова. - Рівне : РДГУ, 2005. - 404 с.