АвторизаціяОпитування

На Вашу думку чи оперативно та змістовно наповнюється на веб-сайті розділ «Новини», чи стає Вам ця інформація у нагоді?
 

Фотогалерея


Спас у Силах
Волинська ікона
Спас у Силах

Інше

Гуртовий Г. Волинь - край козацький: Історико-краєзнавчі нариси | Друк |
Новини - Нові книги Історичної Волині

Гуртовий Г. Волинь - край козацький: Історико-краєзнавчі нариси / Г. Гуртовий. - 2-е вид., доп., уточ. - Луцьк : Надстир'я, 2009. - 385 с.

У книзі ведеться мова про козацьку долю Волині, про те, що й цей край такий же козацький, як і земля запорізька, все Придніпров'я, вся Україна. Тисячі волинян виборювали волю в повстанських загонах, у козацьких полках - Волинському (Звягельському), Поліському, Острозькому, Любарському, Миропільському, Остропільському, Гощанському та ін. Вони створювалися на довший чи коротший час з ініціативи населення міст і сіл Великої Волині.

Перед читачем - одне з перших грунтовних досліджень, у якому автор на основі численних достовірних документів та свідчень сміливо доводить, що Волинь є справді козацьким краєм.

Книга Григорія Гуртового - це хвилююча оповідь про славні традиції нашого народу, про визначні історичні постаті, про відважних лицарів боротьби за волю і щастя нації, прадавні сподвижницькі наміри якої знайшли своє реальне втілення в теперішній незалежній Україні.