АвторизаціяОпитування

На Вашу думку чи оперативно та змістовно наповнюється на веб-сайті розділ «Новини», чи стає Вам ця інформація у нагоді?
 

Фотогалерея


Корець. Руїни замку. Надбрамна вежа. XVIII ст.
Пам'ятки
Корець. Руїни замку. Надбрамна в...

Інше

Західне Полісся : історія та культура. Випуск IV | Друк |
Новини - Нові книги Історичної Волині
Західне Полісся : історія та культура. Випуск IV : Володимирецький район Рівненської області / ред.-упоряд. А. Українець ; Рівнен. облдержадмін. ; Рівнен. облрада ; Рівнен. обл. краєзн. музей. - Рівне :. О. Зень, 2012. - 200 с.
У черговому збірнику вміщено матеріали, які стосуються одного з найцікавіших у культурологічному аспекті району Рівненщини - Володимирецького. Експедиційне обстеження території, яка нині входить до його складу, розпочалося ще в ХІХ ст. завдяки ініціативі засновника Городоцького музею - барона Ф.Р. Штейнгеля.
У книзі вперше публікуютсья мовою оригіналу експедиційні звіти, складені етнографами В. Мошковим та Л. Фельдманом за результатами так званої екскурсії по Рівненському повіту в 1899 р., яка тривала 14 днів. За цей час була обстежена ціла низка сіл теперішнього Сарненського, Володимирецького, Дубровицького районів Рівненської області. На жаль, поки що вдалося  знайти лише два звіти, які зберігаються у Рівненському обласному державному архіві та стосуються сіл Чаква та Великі Цепцевичі. 
Поруч із експедиційними етнографічними матеріалами, у цьому виданні вміщені краєзнавчі дослідження рівненських науковців.