АвторизаціяОпитування

На Вашу думку чи оперативно та змістовно наповнюється на веб-сайті розділ «Новини», чи стає Вам ця інформація у нагоді?
 

Фотогалерея


Свято-Успенський собор XII ст., м. Володимир-Волинський Волинської обл.
Пам'ятки
Свято-Успенський собор XII ст., ...

Інше

У Меджибожі пройде XVIII науково-краєзнавча конференція до 500-річчя Реформації | Друк |
Новини - Нове

Управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації та Державний історико-культурний заповідник «Межибіж» спільно з Хмельницькою обласною організацією Національної спілки краєзнавців України 20 жовтня 2017 року проводять ХVIII науково-краєзнавчу конференцію «Стародавній Меджибіж в історико-культурній спадщині України: релігія і церква як чинник історичних та суспільних процесів Східної Європи», присвячену 500-річчю Реформації.

Матеріали доповідей надсилати до 1 вересня 2017 року на е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Робота конференції планується за такими напрямами (перелік попередній і буде доповнюватися):

  1. І. Історія релігій та церков Поділля та Волині.
  2. ІІ. Реформація на Поділлі та Волині, в Україні та Східній Європі від Середньовіччя до наших днів.

ІІІ. Церква і держава — розмаїття взаємодій. Церкви як чинник державотворчих процесів.

  1. ІІІ.1. Соціальна місія релігій та церков.
  2. ІІІ.2. Церква у матеріальній культурі людства. Релігійна архітектура, сакральне мистецтво, література, предмети культу і атрибутики. Релігійні предмети у фондах музеїв та архівів, у приватних колекціях.

Заявлені тематичні блоки не є вичерпними і можуть доповнюватися.

Робочі мови конференції — українська, польська, російська.

Оргкомітет науково-краєзнавчої конференції приймає наукові доповіді з обов’язковим дотриманням таких вимог: обсяг до 16 сторінок формату А4 (стиль «звичайний», формат Word розмір шрифту 14, міжрядковий інтервал — 1,5, абзацний відступ —1,0, вирівнювання — по ширині. Розміри полів: верхнє і нижнє — 20 мм, ліве — 30, праве — 15), наявність анотації і ключових слів (3-10 слів) мовою статті та англійською мовою. Оргкомітет залишає за собою право відхилення статей, поданих з недотриманням визначених вимог.

Можливі додатки — ілюстрації у форматі jpeg, роздільна здатність не менше 300 dpi, підписи до них.

Посилання на джерела подаються в квадратних дужках [1], [2, с.3], [4, арк.5], [6; 7]. Список використаних джерел подавати в порядку згадування в тексті і відповідно до вимог ДСТУ щодо бібліографічного опису джерел та літератури.

Увага! Збірник матеріалів конференції буде видано як у друкованому, так і в електронному вигляді на сайті ДІКЗ «Межибіж» http://mezhibozh.com/.

У зв’язку з цим для включення доповіді до збірника кожному автору необхідно ознайомитися з умовами Ліцензійного договору про передачу ДІКЗ «Межибіж» невиключної ліцензії, яка дає право на використання твору (опубліковано за посиланням: https://www.facebook.com/notes/державний-історико-культурний-заповідник-межибіж/ліцензійний-договір/844682458991406 ).