АвторизаціяОпитування

На Вашу думку чи оперативно та змістовно наповнюється на веб-сайті розділ «Новини», чи стає Вам ця інформація у нагоді?
 

Фотогалерея


Запаска ткана килимова. с. Старий Дорогин, Народицький р-н, Житомирська обл.
Етнографія Волині
Запаска ткана килимова. с. Стари...

Інше

Конференція «Досліджуючи минуле: методолоґічне оновлення історіографії в Україні» | Друк |
Новини - Нове
Центр польських та європейських студій, кафедра історії НаУКМА, студентське наукове товариство «Potluck» запрошують студентів, аспірантів, молодих дослідників для участі у конференції «Досліджуючи минуле: методолоґічне оновлення історіографії в Україні», яка відбудеться 20-21 квітня 2017 р. у Національному університеті «Києво-Могилянська академія». Дана конференція спрямована на створення платформи для дискусії, в якій молоде покоління істориків зможе не лише обговорити сучасні віяння у історіописанні, але й подискутувати про їхні переваги та недоліки.
Конференція працюватиме у кількох орієнтованих напрямках (згодом буде уточнено тематичний напрямок секцій):
Соціальна історія: переваги та обмеження.
«Історії істориків»: історіографія та способи репрезентації минулого працями XIX-XX ст.
Мікроісторія та історія повсякдення
Історія ідей/інтелектуальна історія: світогляд і уявлення.
Про що і як розпитувати війни? Військова/воєнна історія.
Історія освіти: між історією навчальних закладів та історією освіченості.
Міські студії: як розговорити минуле українських міст і містечок?
Ґендерні студії.
Національні студії.
Як і про що пам’ятають: «memory studies».
Для попередньої реєстрації просимо заповнити електронну форму за лінком https://docs.google.com/forms/d/1sn_9UbFwMlSEQhdKWOPmIqcOerBwhHwyoraXP-rFAZg/edit?edit_requested=true. Тези (до 300 слів), у яких слід окреслити тематику Вашого дослідження, джерела та історіографію (коротко) та попередні висновки (обов’язково), просимо надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду до 1 лютого 2017 р. Підтвердження про участь у конференції потенційним учасникам буде надіслана до 1 березня 2017 р. Додаткова інформація про порядок проведення конференції, інформацію про учасників Ви зможете знайти на офіційному сайті кафедри історії НаУКМА http://history.ukma.edu.ua/ та на сторінці кафедри історії НаУКМА у мережі «Facebook» https://www.facebook.com/kmahistory/, до якої радимо приєднатися
Робочі мови: українська, англійська, російська, польська.
Організатори ведуть пошук коштів для того, щоб на час конференції забезпечити житлом учасників, які його потребуватимуть.
За результатами конференції запланована публікація електронної збірки тез, а найкращі роботи будуть рекомендовані до друку як повноцінні статті.
Центр польських та європейських студій, кафедра історії НаУКМА, студентське наукове товариство «Potluck» запрошують студентів, аспірантів, молодих дослідників для участі у конференції «Досліджуючи минуле: методолоґічне оновлення історіографії в Україні», яка відбудеться 20-21 квітня 2017 р. у Національному університеті «Києво-Могилянська академія».
Дана конференція спрямована на створення платформи для дискусії, в якій молоде покоління істориків зможе не лише обговорити сучасні віяння у історіописанні, але й подискутувати про їхні переваги та недоліки.
Конференція працюватиме у кількох орієнтованих напрямках (згодом буде уточнено тематичний напрямок секцій):
* Соціальна історія: переваги та обмеження.
* «Історії істориків»: історіографія та способи репрезентації минулого працями XIX-XX ст.
* Мікроісторія та історія повсякдення
* Історія ідей/інтелектуальна історія: світогляд і уявлення.
* Про що і як розпитувати війни?
* Військова/воєнна історія.
* Історія освіти: між історією навчальних закладів та історією освіченості.
* Міські студії: як розговорити минуле українських міст і містечок?
* Ґендерні студії.Національні студії.
* Як і про що пам’ятають: «memory studies».
Для попередньої реєстрації просимо заповнити електронну форму за лінком https://docs.google.com/forms/d/1sn_9UbFwMlSEQhdKWOPmIqcOerBwhHwyoraXP-rFAZg/edit?edit_requested=true.
Тези (до 300 слів), у яких слід окреслити тематику Вашого дослідження, джерела та історіографію (коротко) та попередні висновки (обов’язково), просимо надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду до 1 лютого 2017 р.
Підтвердження про участь у конференції потенційним учасникам буде надіслана до 1 березня 2017 р.
Додаткова інформація про порядок проведення конференції, інформацію про учасників Ви зможете знайти на офіційному сайті кафедри історії НаУКМА http://history.ukma.edu.ua/ та на сторінці кафедри історії НаУКМА у мережі «Facebook» https://www.facebook.com/kmahistory/, до якої радимо приєднатися.

Робочі мови: українська, англійська, російська, польська.

Організатори ведуть пошук коштів для того, щоб на час конференції забезпечити житлом учасників, які його потребуватимуть.

За результатами конференції запланована публікація електронної збірки тез, а найкращі роботи будуть рекомендовані до друку як повноцінні статті.