АвторизаціяОпитування

На Вашу думку чи оперативно та змістовно наповнюється на веб-сайті розділ «Новини», чи стає Вам ця інформація у нагоді?
 

Фотогалерея


м. Луцьк Житловий будинок (XVI - XVIII ст.)
Пам'ятки. м.Луцьк
м. Луцьк Житловий будинок (XVI -...

Інше

Всеукраїнська науково-практична конференція «Микола Костомаров, його епоха: текст і контексти» (до 200-річчя від дня народження) | Друк |
Новини - Нове

Міністерство освіти і науки України, Інститут мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. M.T. Рильського НАН України, Інститут філології Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка, Управління культури і туризму Рівненської облдержадміністрації, Комунальний заклад Рівненський обласний краєзнавчий музей Рівненської обласної ради, Рівненський державний гуманітарний університет, Інститут мистецтв РДГУ

12 травня 2017 року запрошують до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Микола Костомаров, його епоха: текст і контексти» (до 200-річчя від дня народження).

Напрями роботи конференції:

  1. Микола Костомаров: Особистість. Діяльність.
  2. Микола Костомаров у проблемному повсякденні українотворення.
  3. Творчість Костомарова в контексті літературних тенденцій епохи.
  4. Роль Миколи Костомарова в європейській історичній науці.
  5. Микола Костомаров і культурно-освітній простір.
  6. Микола Костомаров і культура провінції.
  7. Український фольклор в інтерпретації Миколи Костомарова та сучасний науковий дискурс.

 У рамках конференції запланована робоча пленарного та секційних засідань, презентації. Робоча мова конференції: українська.

Матеріали конференції будуть видані окремим збірником, який планується надрукувати до початку конференції.

 Для публікації статті необхідно надіслати її електронну версію на адресу: durekciaim@ukr.net до 25 березня 2017 р. з поміткою «М. Костомаров»

Вимоги до оформлений матеріалів:

1. Обсяг статті - до 0,5 авт. арк. (20 тис. друк. знаків з пробілами).

2.  Форма подання: формат сторінки - А4; орієнтація сторінки - всі книжкові поля – 2,0 см: інтервал між рядками - 1,5; відступ першою рядка - 1.25 см.

На першій сторінці подається інформація: прізвище. ім'я, по-батькові автора (управому кутку), науковий ступінь, вчене звання автора. посада, назва установи, в якій він працює.

Посилання на цитовані видання наводиться у квадратних дужках» де зазначається порядковий номер видання у списку літератури та, після коми, номер сторінки, наприклад: [2, с.178]; список використаної літератури укладається в абетковому порядку і розміщується безпосередньо після тексту.

УМОВИ УЧАСТІ В КОНФЕРЕНЦІЇ

Для участі в конференції потрібно подати до оргкомітету такі документи:

1. Заявку на участь у конференції. У заявці зазначити прізвище, ім'я, по-батькові,

тематичний напрям і тему доповіді, поштову адресу, на яку б Ви хотіли отримати матеріали конференції, та ПІБ отримувача, а також електронну адресу та номер мобільного телефону для зворотного зв’язку.

2. Електронний варіант матеріалів, оформлений відповідно до вищезазначених вимог. Назву файлу - прізвище автора або першого серед співавторів латиницею.

Фінансові умови.

У разі включення Вашої доповіді до програми конференції необхідно сплатити організаційний внесок у розмірі 100 гри. та вартість публікації статті (30 грн. за сторінку). За результати розгляду надісланих матеріалів додатково буде повідомлено про реквізити для оплати.

Адреса конференції та оргкомітету:

м. Рівне, вул. Хвильового, 7, Дирекція Інституту мистецтв РДГУ.

Телефон для довідок: (0362 63-38-09).