АвторизаціяОпитування

На Вашу думку чи оперативно та змістовно наповнюється на веб-сайті розділ «Новини», чи стає Вам ця інформація у нагоді?
 

Фотогалерея


Собор Св. Миколая, 1636. Надбрамна вежа. Кременець.
Пам'ятки
Собор Св. Миколая, 1636. Надбрам...

Інше

Наукова конференція "Луцьке Хрестовоздвиженське братство – інституційний розвиток та місце в суспільному русі України та Білорусі (до 400-річного ювілею)" | Друк |
Новини - Нове

Запрошуємо взяти участь у науковій конференції "Луцьке Хрестовоздвиженське братство – інституційний розвиток та місце в суспільному русі України та Білорусі (до 400-річного ювілею)"яка відбудеться 28 – 29 вересня 2017 р. в Луцьку на базі Волинського краєзнавчого музею та його відділу – Музею історії Луцького братства.

Напрями роботи конференції:

  • Луцьке Хрестовоздвиженське братство: ґенеза, функціонування, соціальна конфігурація, церковно-релігійна і культурна діяльність.
  • Братські організації XVI–XVIII ст.:

-          історіографічний контекст;

-          інституційний та суспільний виміри;

-          матеріальні засади, фінансова і господарська діяльність;

-          церковна, релігійна, громадська, освітня, благочинна робота;

-          внесок братств у розвиток архітектури, мистецтва, книгодрукування; формування книгозбірень;

-          просопографічний портрет братчиків.

  • Братські організації XIX – XX ст.

 

Мова конференції: українська, білоруська, польська, російська.

 

Маємо намір опублікувати матеріали конференції окремим збірником до початку конференції. Матеріали просимо надсилати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (Олена Бірюліна) не пізніше 15 серпня 2017 року із врахуванням наступних вимог:

  1. Обсяг роботи до 10 сторінок тексту, набраному в редакторі Microsoft Word (шрифт Times New Roman, 12 кегль, міжрядковий інтервал 1,5. Посилання на джерела та літературу в тексті у квадратних дужках, наприклад [1, с.12], відповідно до списку використаних джерел та літератури, що розміщується за абеткою наприкінці тексту. Анотація українською та англійською мовами (250–300 знаків без пробілів) і ключові слова (словосполучення). Ілюстрації у форматі TIF (300 dpi) або JPEG з обов’язковими підписами в окремому файлі.
  2. На окремому аркуші подаються відомості про автора: прізвище, ім’я та по-батькові (повністю), науковий ступінь, вчене звання, місце роботи, посада, поштова адреса, електронна адреса, контактний телефон.

Вчасно подані матеріали вважатимуться заявкою на участь в конференції, після чого автор/автори отримають запрошення на конференцію.

Проїзд за власний рахунок учасників конференції. Про можливість оплати харчування і житла організаторами конференції повідомимо додатково.

 

Адреса оргкомітету: 43045, м. Луцьк, вул. Шопена, 20,

Волинський краєзнавчий музей, телефон (0332) 72-03-64 (Анатолій Силюк), e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ;

Музей історії Луцького братства, телефон (0332) 72-33-71, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (Олена Бірюліна, 068-109-42-50); СНУ ім. Лесі Українки, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (Оксана Карліна).