АвторизаціяОпитування

На Вашу думку чи оперативно та змістовно наповнюється на веб-сайті розділ «Новини», чи стає Вам ця інформація у нагоді?
 

Фотогалерея


Царські врата
Волинська ікона
Царські врата

Інше

«Таємниці історії України» - нова книжка про таємниці українського світогляду | Друк |
Новини - Нове

За підтримки ТВО «Родовід» побачила світ книжка В. О. Дем'янова під назвою «Таємниці історії України», у якій представлена низка історичних та світоглядних статей 2014-2015 років з сайту «Рівне-Суренж», де розвивається тема слов’янської, давньоукраїнської історії, що була по новому викладена у книзі «Велич Дулібії Рось. Суренж. (Таємниці Волинської землі») видання 2006-2007 років. 

Статті, які представлені у книзі, продовжують дослідження артанської, дулібської, роської, давньоукраїнської історії. Вони беруть за основу давні православні світоглядні принципи, базові для рахмано-волхвівської системи, відання законів Прави, Яви, Нави. Вони базуються на історичних та картографічних дослідженнях громади ТВО «Родовід» останніх років.

Головним у виданні є - ґрунтовна переоцінка загальноприйнятих наукових концепцій історії слов’янства та українства, критика компільованої давньоруської літописної спадщини, аналіз діяльності історичних персонажів періоду нищення основ української духовності.

Матеріали видання допоможуть тим, хто ознайомлений з книгою «Велич Дулібії Рось. Суренж…», хто цікавиться давньослов’янським, давньоправославним, давньоукраїнським світоглядом, зрозуміти, чому саме ворожі до української минульщини ідеології є і нині вагомими чинниками у вивченні української історії.

До цього закликає і анонс книги, поміщений на четвертій сторінці обкладинки, який говорить читачеві: "Розуміння правдивої історії України без знань слов’янського, давнього православного світогляду, без осягнення історії рахмано-волхвівської системи як школи духовного просвітлення людства, фактично не можливе. Повернення світоглядних знань - ось спосіб подолання  таємниць історії України та світу».

Книжка випущенав форматі 202x148мм з кольоровою ламінованою обкладинкою та блоком кольорових карт (16 шт.). У ній 84 сторінки, де розміщено три базові статті з сайту «Рівне-Суренж» періоду 2014-2015 років («Таємниці історії України», «Війна проти слов’янського світогляду у 6 ст. до н. е. – 19 ст. н. е.», «Літописна історія слов’ян – пошуки втраченої правди»). Усі статті адаптовані для книжного видання.

Видавець Олег Зень, Рівне, 2017 р.

По питанням замовлення книжки звертатисьдо представника ТВО «Родовід»

за тел. – 097-445-76-83

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Матеріал про книгу на сайті ДЦ «Рівне-Суренж» -

http://rivne-surenzh.com.ua/ua/pub/

Сайт ТВО «Родовід» м. Рівне  -

http://rodovid.rv.ua/


Інформація та текст надані В. О. Дем'янов.