АвторизаціяОпитування

На Вашу думку чи оперативно та змістовно наповнюється на веб-сайті розділ «Новини», чи стає Вам ця інформація у нагоді?
 

Фотогалерея


Банка аптекарська. Корець. Біля 1820 р.
Етнографія Волині
Банка аптекарська. Корець. Біля ...

Інше

Ткаченко А. Фатальний вересень 1939 року | Друк |
Читальний зал - Суспільно-політичне життя
Нацистська пропагандистська ідеологія поринула в небуття 1945 р. Створені нею соціальні «ідеали» переважно всі забуті, та якщо і живуть, то в душах нечисленної, маловагомої соціальної групи. На противагу вищезгаданій, маємо радянську пропаганду, котра продовжувала працювати довгі десятиліття і врешті-решт створила цілу низку донині чинних «ідеалів», зокрема пов’язаних і з вереснем 1939 р., із фатальним встановленням радянської влади на Галичині та Волині.
Акцентуватимемо увагу на головних: збирання в одну низку українських етнічних земель; про палке волевиявлення народу західноукраїнського щодо бажання возз’єднання з УРСР, констатоване 1939 р. Народними зборами; і як акорд, про те, що без Пакту і «вересня» ніколи не було б воз’єднання України.
Ключові слова: возз’єднання, фатальний вересень 1939 р., пропаганда, нацизм, більшовизм,етнічна територія, кордони.

Ткаченко А. Фатальний вересень 1939 року / А. Ткаченко // Волинь і волиняни у Другій світовій війні : зб. наук. пр. за матеріалами І Міжнар. наук.-практ. конф., присвяч. подіям Другої світової війни на території Волин. обл. / упоряд. М. М. Кучерепа. – Луцьк, 2012. – С. 159-163.

Завантажити Завантажити