АвторизаціяОпитування

На Вашу думку чи оперативно та змістовно наповнюється на веб-сайті розділ «Новини», чи стає Вам ця інформація у нагоді?
 

Фотогалерея


Wojewodztwo Wolynskie Mapa administracyjna z 1939 roku
Мапи Волині
Wojewodztwo Wolynskie Mapa admin...

Інше

Музейний простір історичної Волині

Веб сайти про діяльність музеїв на території історичної Волині

Показати # 
# Веб-Посилання Хіти
1   Link   Заповідник Дубно, замок
Сайт Державного історико-культурного заповідника м. Дубна, який створено у 1993 році.
1252
2   Link   Луцький замок
Сайт історико-культурного заповідника «Старий Луцьк». З 1985 року комплекс історичних архітектурних споруд Старого Луцька оголошено Державним історико-культурним заповідником.
911
3   Link   Музейний простір Волині
Веб-сайт знайомить з цікавим і насиченим музейним життям Волині. На сайті представлена інформація про 244 музейні заклади Волині (державні, громадські, народні, музеї закладів освіти), новини, статті, дослідження.
1059
4   Link   Muzeum Archeologiczne w Krakowie
Археологічний музей у Кракові
1553
5   Link   Україна Incognita
Інтернет-проект «Україна Incognita» — унікальний масив історичних та краєзнавчих матеріалів, які протягом 15 років публікувалися на сторінках газети «День», а також у виданнях Бібліотеки «Україна Incognita», які переведено в електронний формат.
854
6   Link   Музей родини Косачів
Блог Музею містить інформацію про історію створення музею, його експозиції, проведені заходи.
754
7   Link   Віртуальний музей міста Звягель
Віртуальний музей історії Звягеля знайомить з історією міста від прадавніх часів до 80-х років ХХ століття. Цікавими є розділи: Видатні люди, Галерея зображень, Бібліотека сайту, Каталог сайтів. Бібліотека сайту має розділи: Книги, Статті.
820
8   Link   Володимир-Волинський історичний музей
Веб-сайт історичного музею містить історичні, краєзнавчі публікації, наукові статті, новини.
881
9   Link   Державний історико-культурний заповідник “Меджибіж”
Офіційний сайт Державного історико-культурного заповідника “Меджибіж” (с.м.т. Меджибіж Летичівського району Хмельницької області).
1056
10   Link   Державний історико-культурний заповідник “Старий Луцьк”
Офіційний сайт Державного історико-культурного заповідника “Старий Луцьк” (м. Луцьк Волинської області).
660
11   Link   Музейний простір України
“Музейний простір України” пропонує один з найповніших переліків WEB-сайтів музейних установ України та світу.
615
12   Link   Центр дослідження та відродження Волині
Центр дослідження та відродження Волині – недержавна організація, задачею якої є цілісне вивчення історичної та культурної спадщини як Південної Волині, так і всієї історичної Волині. За розділами на сайті представлена інформація про діяльність самого центру; у розділі «Новини» інформація про виставки, фестивалі, лекції, пов’язані тематикою з територією історичної Волині; про музей ткацтва у місті Радивилові; проекти центру; інформація про фестиваль «Волинське віче» тощо.
618
13   Link   Старий Луцьк – історико-культурний заповідник
Сайт містить багато цікавої інформації про місто Луцьк. У 4-х розділах сайту «Історія», «Пам’ятки», «Музеї», «Туризм» представлено інформацію про музеї міста, їх виставки та експозиції, фотоматеріали; розміщено довідку про історію заснування та розвитку історико-культурного заповідника «Старий Луцьк», на віртуальній карті заповідника можна побачити розміщення пам’яток культури та мистецтва, прочитати про них у коротких інформаційних довідках та оглянути їх фото. На сайті також можна ознайомитись з інформацією про події (фестивалі, концерти, шоу, конференції тощо), які проходять у Луцьку.
660
14   Link   Музей видатних діячів української культури. Лесі Українки, Миколи Лисенка, Панаса Саксаганського, Михайла Старицького.
Загальною стратегією розвитку Музею є відтворення своєрідного унікального Українського центру, який презентував би історичні надбання національної культури, гідно представляючи їх у музейних експозиціях, і, водночас, органічно розвивався в якості сучасного мистецького осередку. Фондова збірка Музею видатних діячів української культури нараховує понад 62 000 експонатів. За своєю внутрішньою структурою вона поділена на колекції музеїв Лесі Українки, Миколи Лисенка, Михайла Старицького, Панаса Саксаганського. У розділі сайту «Музеї» у підрозділі «Лесі Українки» можна знайти коротку інформацію про родину Косачів, а також оточення Лесі Українки, представлено у режимі перегляду фотоекспозицію з фондів музею про Лесю Українку та її родину: фотопортрети, особисті речі поетеси. У розділі сайту «Новини» подається інформація про літературно-мистецькі вечори, акції, виставки, презентації тощо, що стосуються тематики музеїв. У розділі «Музейне життя» у підрозділі «Публікації» можна знайти повні тексти статей у форматі pdf, зокрема і ті, що стосуються дослідження життя та творчості Лесі Українки: Щукіна І. Музичні терміни в тексті поетичного циклу Лесі Українки «Сім струн» та ін.
826