АвторизаціяОпитування

На Вашу думку чи оперативно та змістовно наповнюється на веб-сайті розділ «Новини», чи стає Вам ця інформація у нагоді?
 

Фотогалерея


Дубно-Волиця.
Пам'ятки
Дубно-Волиця.

Інше

Історія

Веб-сайти, історичні проекти на яких розміщена інформація про історію Великої Волині, дослідження окремих проблем історії.

Показати # 
# Веб-Посилання Хіти
1   Link   Невідома війна... Незакінчена війна
Сайт про події Українського визвольного руху 1917-1920 рр. Зручний пошук інформації на сайті по регіонах, серед яких території (області) історичної Волині.
1005
2   Link   Старі мапи України
На сайті можна знайти історичні мапи різних часів території України – австрійські, польські, німецькі, російські.
1403
3   Link   Historians.in.ua
Веб сайт про наукове життя істориків та проблеми історієписання в Україні
1047
4   Link   Український історичний портал
Інтернет-ресурс харків’янина Віталія Катуніна прагне розкрити всі нюанси розвитку сучасного історичного наукового знання, зокрема небайдужий до археологічної та пам’яткоохоронної тематики.
818
5   Link   Львівське товариство «Пошук»
Веб-сайт товариста «Пошук» займається пошуком і дослідженням безвісних доль та місць поховання жертв війн і репресій, відновленням історичної правди, увічненням пам'яті загиблих.
739
6   Link   ХРОНОС
ХРОНОС це всесвітня історія в Інтернеті, історичний проект, на сторінках якого відображені всі значні проблеми всесвітньої історії, серед яких і історія Волині (у розділі статьи на исторические темы)
732
7   Link   Библиотека исторической информации
Бібліотека створена для вільного доступу. Мета проекту – зібрати книги, які використовуються в історичних і генеалогічних пошуках, для швидкого і безкоштовного доступу всім, хто займається вивченням своєї генеалогії.
899
8   Link   HISTANS
Історичний портал, що є агрегатором матеріалів трьох ресурсів історичної тематики: порталу Інституту історії України НАН України (www.history.org.ua), порталу Інституту Сходознавства НАН України (www.oriental-studies.org.ua) і проекту «ЗброєзнавДОТком» (www.zbroeznav.com).
628
9   Link   Karty.by
Інтернет-ресурс містить каталог старих, історичних і просто цікавих карт, схем і планів Республіки Білорусь, окремих областей і губерній, районів і повітів, міст і пограничних територій найрізноманітніших періодів. Цікавою є сторінка БИБЛИОТЕКА з історичною літературою.
1707
10   Link   EX LIBRIS
На сторінці розміщені копії історичних карт України
693
11   Link   Історія війни 1812 року в документах
Проект має на меті свторити єдину базу опублікованих документів з проблеми. На сайті розміщуються бібліографічні описи публікацій документів та власне тексти.
815
12   Link   Holodomor: Genocide by Famine / Геноцид Голодомором
Дослідний Інститут “Україніка” – партнер по створенню англомовної виставки про Голодомор в Україні заініціював науковий проект у Канаді про цю трагедію у двох пакетах для масового розповсюдження. На сайті розміщені документи, статті, виставки про Голодомор та ін.
706
13   Link   Історія козацтва XV - XXI ст.
Проект має на меті представити українське та російське козацтво в його минулому та сучасному. Доступна бібліографія з історії козацтва, ілюстрації та карти, електронна бібліотека монографій, статей, рецензій та оглядів, опублікованих документів, довідник з історії козацтва та Мала енциклопедія історії козацтва.
771
14   Link   Історія України
Сайт містить повні тексти праць відомих істориків
823
15   Link   Библиотечка генеалога / Бібліотечка генеалога
На сайті інформація групується по губерніям. В переліку є Волинська, Віленська губернії, містяться повні тексти книг.
785
16   Link   Гайдамака
Незалежний інформаційно-освітній ресурс представляє інформацію з історії нашої країни від часів Русі до XVIII ст., історію і сучасне життя українських етнічних земель поза Україною, генеалогію українських чи тісно пов’язаних з Україною родів. Додається висвітлення маловідомих сторінок історії XX ст., тексти деяких стародавніх документів (XIV-XVIII ст.), графічні матеріали, мапи, дослідження з антропології, портрети видатних діячів тощо.
739
17   Link   Історія очима історика
Всеукраїнський історичний портал.
1071
18   Link   Historia Polski - Wirtualny Wszechświat
Історія Польщі – Віртуальний всесвіт
957
19   Link   Українська повстанська армія
Web проект www.upa.com.ua інформує світову громадськість про Українську культуру, історію, соціологію, політику, економіку і т.д. Перевага надана темі національно-визвольної боротьби українців у ХХ ст., подіям, котрі відбувалися в Україні під час Другої Світової Війни і після неї. Відомості про створення, діяльність УПА
705
20   Link   Спадчына Беларусі: гісторыя i мастацтва
Ресурс присвячений історії та мистецтву Білорусі. Інформація подана у текстовому вигляді та структурована за періодами історії, школами архітектури, місцевостями в Білорусі, видами мистецтва.
796
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 2