АвторизаціяОпитування

На Вашу думку чи оперативно та змістовно наповнюється на веб-сайті розділ «Новини», чи стає Вам ця інформація у нагоді?
 

Фотогалерея


Судничок. ХІХ ст. Волинська губ.
Етнографія Волині
Судничок. ХІХ ст. Волинська губ....

Інше

Пам’ятки і пам’ятні місця Історичної Волині
Веб-сайти, на яких розміщена інформація і фотографії про пам’ятки культури, архітектури, мистецтва та ін.
Показати # 
# Веб-Посилання Хіти
1   Link   Прадідівська слава
На сайті розміщена інформація про українські пам’ятки (матеріальні свідчення нашого минулого) та визначні місця (де не лишилось матеріальних об’єктів, але відбувались пам’ятні події). База даних організована за територіальним принципом.
1164
2   Link   Архітектурні та природні пам’ятки України
Фотографії та коротка інформація про архітектурні і природні пам’ятки, розташовані на різних територіях історичної Волині.
1019
3   Link   ОКО
Архітектура і краєзнавство України. Публікація інформації про об'єкти, сучасні та ретроспективні зображення об’єктів, короткі відомості про них у довідковому форматі, також можливі певні суб’єктивні замітки.
828
4   Link   Пам’ять – колиска долі
Віртуальний каталог архітектурних пам’яток Західної України, містить багато рідкісних фотозображень. Виник, як інтернет-версія фотовиставки “Пам’ять – колиска долі” в рамках проголошення 2008 року Роком замків та палаців Західної України.
1021
5   Link   Украина – фотопрогулки
Персональний сайт Петра Власенка є своєрідним фотозвітом (близько 4,5 тисяч сюжетів) про авторські мандрівки Україною з виразним акцентом на пам’ятках старовини. Фотозображення супроводжуються численними довідковими матеріалами.
809
6   Link   Подорожі А. і Б.
Фотосюжети про українські історичні пам’ятки молодих мандрівників Ані і Богдана, які діляться враженнями про свої подорожі.
884
7   Link   Подорож Україною
Волинь, Рівненщина, Полісся, Житомирщина, Хмельниччина, Тернопільщина
1571
8   Link   Тут був Я.
Мандри з фотоапаратом. Україною і світом
1173
9   Link   Замки, Крепости и Оборонные Храмы Украины
Інформація по областях України за розділами: Замки України, Фортеці України, Міста України, Монастирі України, Городища України, Церкви України, Костели України, Синагоги України
1799
10   Link   Дерев'яні храми України
Перший і єдиний веб-ресурс, присвячений українській дерев'яній архітектурі
1024
11   Link   Волинь туристична
Сайт для любителів мандрівок
1062
12   Link   Radzima.org
Особливості Бєларусі, Литви та Підляшшя
836
13   Link   Історичні ландшафти України
З 2000 року редакція сайту збирає цікаві фотографії та ілюстрації, оригінальні історії та легенди для створення у майбутньому серії високоякісних туристичних фотоальбомів присвячених ландшафтам Поділля і Волині.
936
14   Link   Замки Тернопілля
Автор сайту Валентин Воробйов зробив спробу створити фотогалерею навідоміших історичних замків Тернопілля. Робота продовжується.
848
15   Link   Туристична агенція "Дантур"
На сайті розміщена цікавий розділ «Усе про Старокостянтинів».
Пам'ятки сакрального (церковного) мистецтва Старокостянтинівщини
Фотогалерея архітектурних пам'яток та ін.
796
16   Link   Кременеччина туристична.
Інформаційно-туристичний портал. Містить інформацію про історичну спадщину Кременецького краю: Цілющі джерела (Богданова капличка, Божа гора, джерело Праведної Анни); Духовні Святині (Богданова капличка, Богоявленський монастир, Костел Святого Станіслава, Свято-Духівський монастир, Покровська церква, Свято-Успенська Почаївська лавра та ін.); Спортивні споруди (Санна траса Кременець, комплекс Кременецького лісоколеджу та ін.); Кладовища (Монастирський цвинтар, Туницький цвинтар та ін.); Музеї; Пам'ятки природи (Божа гора, Ботанічний сад, Замкова гора, Дівочі скелі та ін.); Пам'ятки історії та культури (Міщанський будинок, Палац графа Вороніна, Палац графині Дзембовської, Кременецький замок та ін.). На сайті розміщено також корисну інформацію для туристів у розділі «Туристичні маршрути» (поїсти, переночувати, туроператори, розклад руху автобусів). На головній сторінці сайту розміщено відеодокументи.
736
17   Link   Володимир туристичний
Сайт містить корисну інформацію для туристів (бронювання квитків, транспорт, житло, розклад руху автобусів тощо). Сайт містить інтернет мапу місць Володимира-Волинського, які варто відвідати (представлено коротку інформацію про пам’ятку, для деяких місць зроблено 3-D зображення). Окремий розділ сайту присвячено «Архітектурі» міста, зокрема: Кафедральний собор Успіння Пресвятої Богородиці, Василівська ротонда, Кафедральний Собор Різдва Христового (раніше Костел Розіслання Апостолів), Костел святих Йоакима і Анни, Миколаївська церква.
753
18   Link   Центр дослідження духовної культури Тернопілля.
Основними завданнями роботи Центру є: проведення наукових досліджень, науково-практичних семінарів, конференцій з питань окресленої тематики; соціологічних досліджень; підготовка наукової та науково-популярної літератури, статей, аналітичних матеріалів та їх поширення серед зацікавлених інституцій і осіб; організація та проведення навчання і просвітницької роботи (молодіжні школи, семінари, цикли лекцій тощо); організація і проведення зустрічей з провідними діячами науки, культури, політики, духовної сфери України та зарубіжжя; організація і проведення екскурсій, створення туристичних маршрутів з метою популяризації центрів духовно-культурної спадщини області, України, зарубіжжя. Серед іншого на сайті опубліковано краєзнавчі розвідки з історії окремих населених пунктів Тернопільської області, зокрема тих, що відносяться до території Історичної Волині: Гуменний С. Історія Лановеччини: короткий нарис; Гуменний С. Москалівка – краєзнавча перлина Лановеччини; Березюк А. Церква Пресвятої Параскеви у селі Ридомиль Кременецького району; Козак І. Церква Воздвиження Чесного Хреста Господнього у с. Новий Олексинець; Чайка Ю. Святиня Старого Збаража Тернопільської області – Спасо-Преображенська церква; Боднар С. Киданці мають унікальну церкву, яка за майже шість століть двічі змінювала місце розташування; Скакальська І. Шляхи формування та розвитку української еліти Кременеччини у міжвоєнний період ХХ ст. та інші.
658